Десять поцілунків для молодості й здоров’я

Десять поцілунків для молодості й здоров'я
Десять поцілунків для молодості й здоров’я

«УЮТ» №8-2018

Куди не поцілуй – усе буде корисно. Тому що в процесі бере участь шкіра й стимулює відповідну гормональну реакцію. Її свого часу виявила Венді Хілл, професор психології коледжу Лафайєтт (Пенсільванія, США). Вона засікла сплеск чудодійного окситоцину й падіння рівня кортизолу – гормону стресу.

Учені стверджують, що з поцілунків починається статева зрілість. За їх відсутності – воно катастрофічно запізнюється, що може згубно позначитися на всьому подальшому статевому житті.

Дослідження, проведене десять років тому професором Тоні Плантом із Пітсбурзького університету (США), показало: мозок дає команду на статеве дозрівання лише після того, як у його відділ – гіпоталамус – потрапить особливий білок. А білок з’являється, коли починає працювати якийсь ген – kiss-1 («поцілунок-1»). Він отримав таку назву, тому що включається в повну силу виключно від поцілунків.

Висновок: поцілунки корисні й підліткам, і дорослим. У Планта є підстави вважати, що ген kiss-1 не завмирає в уже дозрілих організмах, а продовжує діяти й стимулювати вироблення статевих гормонів, що відповідають за інтимні радості. А поцілунок – це та «кнопочка», яка, образно кажучи, включає ген. Так що зміцнюйте лібідо й потенцію поцілунками.

За статистикою, сімейні пари, які цілуються більше 10 разів на день, у середньому продовжують період активного статевого життя приблизно на 5 років. Та й взагалі, це приємно, адже так?

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *