Деякі питання призначення субсидії

призначення субсидії
Деякі питання призначення субсидії

Як оформити субсидію тільки на тих людей, які фактично проживають у квартирі?

Часто буває так, що у квартирі чи будинку прописані, наприклад, 4 людини, а фактично проживають тільки 2. Як у цьому випадку оформити субсидію? Дане питання вирішується за зверненням заявника до Комісії з питань призначення житлових субсидій із проханням надати йому допомогу не на всіх прописаних, а тільки на тих, хто фактично проживає. При цьому Комісія зобов’язана справедливо підходити до питання.
Тобто, якщо хтось із зареєстрованих на житловій площі вже довгий час проживає в іншому місці, то, безумовно, субсидію нужденному повинні призначити без урахування доходів тих, хто практично не проживає.

Чи вплинуть відсотки по депозиту на розмір житлової субсидії?

У Міністерстві соціальної політики роз’яснюють, що ні депозити у банку, ні відсотки від них не впливають на розрахунок розміру субсидії.
А ось виграш у лотерею чи переказ із-за кордону, що перевищують 50 тис. грн, будуть трактуватися органами соціального захисту населення, як дохід і врахуються при розрахунку субсидії.

Чи зберігається право на субсидію у тих, хто провів за кордоном більше 60 днів?

Сам факт перебування за кордоном не є підставою відмовляти у субсидії, якщо людина отримує в Україні пенсію чи інші офіційні доходи, такі як стипендія, допомога при народженні дитини; знаходиться за кордоном на лікуванні, навчанні чи у відрядженні; декларує в Україні доходи і сплачує єдиний соціальний внесок.
До останніх відносяться особи, які працюють в інших країнах. Вони мають право задекларувати в Україні свої заробітки, оплатити ЄСВ і звернутися за субсидією.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *