Дитину нудить при їзді: як швидко цього позбутися

Дитину нудить при їзді
Дитину нудить при їзді: як швидко цього позбутися

Дитина поблідла, у неї паморочиться голова, вона говорить, що її зараз вирве, а водій не може зупинитися? Під рукою немає пакету?

Знайдіть точку відразу під носом: там від щелепи як би відходить тонка кісточка, яка тягнеться до кінчика носа. Знайшли? Натисніть у поглиблення під нею нігтем, так щоб залишилася вмятинка на шкірі (але не подряпина) і різко заберіть палець. Повторіть так 2-3 рази. Непритомний стан і нудота повинні відступити.

Крім того, нехтуючи пристойностями й одягом, посадіть дитину на підлогу транспорту, нехай зігне ноги в колінах і опустить між ними голову.

Обмахуйте її газетою, одягом – що буде під рукою. Добре б змочити потилицю, обтерти водою обличчя.

А ось ставити малюка біля водія машини, щоб дивився вперед, не потрібно. Нудота може відступити, але при різкому гальмуванні або аварії з дитиною може трапитися трагедія: її голова досить важка, а м’язи шиї слабкі. Не дарма місце поруч із водієм під забороною для дитини. І взагалі воно вважається найнебезпечнішим.

Ні в якому разі не закидайте голову назад: при раптовій блювоті дитина може захлинутися блювотними масами.

Найменше дітей заколисує в старих, радянських моделях машин, де дуже жорсткий хід. А ось у машинах із м’яким ходом заколисує сильно. Особливо, якщо машина їде ривками через пробки або по серпантину. Крім того, рідко заколисує в потягах, в електричках і метро. Поки дитина мала, краще користуватися цими видами транспорту.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *