Дівчина прикинулася директором магазину і звільнила співробітників

звільнила співробітників
Дівчина прикинулася директором магазину і звільнила співробітників

«УЮТ» №23-2019

Блогер зі США Лорен Лав, одягнувшись в офіційно-діловий стиль, розіграла співробітників супермаркету Walmart у Техасі. Вона підходила до працівників у торговому залі і представлялася директором мережі магазинів Walmart. При цьому вона пояснювала «звільненим», чому вони позбавляються своєї посади. Наприклад, один службовець, на її думку, працював дуже повільно, тому вона попросила його здати бейдж і робочу форму зараз же.

Лав опублікувала відповідне відео на YouTube. В офіційній заяві представники торгової мережі заявили, що шкодують про те, що трапилося і більше не допустять блогера у свої магазини. Повідомляється, що вони зажадали видалити відео. Невідомо, чи виконав сервіс цю вимогу, чи автор ролик видалила його сама.

За словами однієї із жертв Пранк, у момент звільнення вона відчула себе «дуже маленькою і безпорадною». Вона працює в Walmart уже шість років, і її зарплата покриває витрати на лікування чоловіка, що відновлюється після інфаркту.

Користувачі соцмереж вкрай різко розкритикували Лорен за такий розіграш. «Забороніть Лав користуватися YouTube. Хіба це смішно? Добре ще, що їй голову не розбили», – обурювався один із користувачів. «Є Пранк, а є тупі жарти на кшталт цього. І це називається цькуванням», – висловив свою думку інший.

Лорен Лав – популярна YouTube-блогер, яка веде аккаунт разом зі своїм партнером Джоелом Ешлі. Канал пари налічує 1,3 млн передплатників.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *