Дивовижні місця України

Дивовижні місця України
Дивовижні місця України

«Задавака» №10-2019

Краса природи – це дар Всесвіту, яким можна і потрібно насолоджуватися. Куди поїхати за величезним потоком натхнення і сил? Де побачити справжню казку і відчути нескінченне щастя?

Україна сповнена таємниць і несподіванок! Пропонуємо підбірку неймовірно красивих місць нашої батьківщини.

Актівський каньйон

Каньйон знаходиться у Миколаївській області на річці Мертвовод. Площа території складає 250 га, а глибина 40-50 м. Актівський каньйон – це унікальний симбіоз водної та лісової екосистем, які в сумі дають чисте повітря і мрійливий настрій.

Актівський каньйон
Актівський каньйон

Ансамбль скель і гранітних валунів, які розташовані на території каньйону – унікальне місце у всій Європі. Це неймовірно красиво!

Українське мертве море

В Україні є власне мертве море, розташоване поблизу Херсона. Там його називають Лемурійське, адже вода в цьому озері забарвлена у рожевий колір. Та на цьому дива не закінчуються, адже ця вода вважається лікувальною і омолоджуючою.

Українське мертве море
Українське мертве море

Найцікавіше те, що у нашому Лемурійському озері на 5 % більше солі, ніж у мертвому морі!

Вилково

Це місто розташувалося на воді, як справжня Венеція! За дивами однозначно потрібно їхати сюди.

Вилково
Вилково

Крім того, тут зливаються воєдино Дунай і Чорне море – видовище від якого неможливо відірватися.

Це місто-мрія чуло тисячі зізнань у коханні!

Дендропарк Олександрія

Дендропарк Олександрія знаходиться у м. Біла Церква.

Дендропарк Олександрія
Дендропарк Олександрія

Парк заснувано за 11 років до народження Пушкіна – у далекому 1788 році. До речі, цей парк знаменитий поет відвідував декілька разів! Можливо, там і з’явився «Євгеній Онєгін».

У дендропарку знаходяться понад 5 тис. рідкісних рослин. Тут також є фонтани і водоспади, монументи і барельєфи, які створюють цілий комплекс естетичних картинок.

Водоспад Гук

Водоспад Гук – найбільший водоспад у Карпатах, його ще називають Женецький.

Водоспад Гук
Водоспад Гук

Висота Гука становить 15 м, що особливо помітно у літній час. Улітку в водоспаді можна купатися, оглядати околиці з оглядового майданчика і підніматися прямо до його підніжжя.

Взимку тут теж є чим зайнятися: крижані каскади, утворені у результаті падіння води, переносять зі світу реального у «задзеркалля».

Загадковий тунель любові

Українська Волинь сповнена загадками не менше, ніж Карпати. У Клевані розташувався таємничий тунель кохання, де щороку беруть шлюб люблячі серця.

Загадковий тунель любові
Загадковий тунель любові

Зазначимо, серед молодят популярна традиція – садити тут саджанці дерев або квіти, що символізують їхні почуття. Це романтичне місце ботаніки називають феноменом, адже знаходиться тунель уздовж залізничної колії.

Трикратський ліс

Садиба Скаржинського – це історичне місце, яке варто відвідати любителям архітектури хоча б один раз. Маєток знаходиться у Миколаївській області в селі Трикрати.

Трикратський ліс
Трикратський ліс

Головна місцева визначна пам’ятка – Трикратський ліс.

Він представляє хитромудрий лабіринт на околиці села. Увагу туристів завжди привертає дуб любові – величезне дерево, схоже на серце, навколо якого в’ються багато історій і легенд.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *