Дизайн у затишній оселі

Дизайн у затишній оселі
Дизайн у затишній оселі

Затишок складається з деталей, і тому навіть одна безглузда або старомодна річ може зіпсувати найпродуманіший інтер’єр. Ось список речей, від яких пора відмовитися, щоб ваша оселя стала затишнішою.

«Тваринні» принти використовуються дизайнерами для оформлення інтер’єру в стилі кітч, але звичайна квартира може стати схожою на бар або цирк.

Стіни з фальшивої цегли роблять інтер’єр неживим. Варто тільки замінити синтетичний матеріал на натуральний, витримати стиль, і тоді квартира дійсно стане схожа на нью-йоркський лофт.

Ламбрекени і складні конструкції з фіранок. Дизайнери стверджують, що при декоруванні вікон є одне правило: чим простіше – тим краще. А щоб фіранки добре драпірувалися, їх ширина повинна бути в два рази більше ширини вікна.

Бордюр на шпалерах звичний прийом для оформлення приміщень, однак і він зараз не затребуваний. Якщо ви все ж вважаєте, що вашим шпалерам просто необхідне доповнення, зупиніться на декоративних плінтусах (без ліпнини!) – вони ніколи не вийдуть із моди.

Складний декор із плитки у ванній. Мозаїка, змішання кольорів, бордюри й укладання плитки по діагоналі – ось тенденції, яких варто уникати при продумуванні дизайну ванної кімнати.

Декоративна штукатурка на стелі та стінах досить популярний прийом для обробки приміщень, однак таке покриття непрактичне. Пил і бруд залишаються на рельєфній поверхні, і жодний засіб для чищення не впорається.

Непотрібні речі. Усі речі, які використовуються для прикраси квартири, повинні бути простими й корисними. Сервізи, колекції статуеток, громіздкі предмети для декорування, словом, усе, що не несе практичної користі, можна з чистою совістю прибрати з інтер’єру.

Жалюзі. Масивні жалюзі на вікнах – пережиток минулого. Позбутися пилу на жалюзі важко, а ще вони затримують сонячне світло й зорово зменшують простір кімнати.

Занадто маленький килим. Він порушує пропорції кімнати. Килим повинен заходити за межі меблів.

Килимок для туалету. Дизайнери вимагають позбутися маленьких килимків із виїмкою, які зазвичай лежать біля унітазу. Це негігієнічно і некрасиво. Відмінною заміною послужить прямокутний килимок, розташований поруч із підставою унітазу.

Фальшарки. Арки – популярний прийом у декоруванні, їх можна зустріти навіть у крихітних квартирах. Однак дизайнери попереджають: арка доречна у великому приміщенні, коли її форма перегукується з обрисами вікон або, навпаки, пом’якшує гострі кути в архітектурі будинку. Гіпсокартонні арки, які впираються верхньою точкою в стелю і вибиваються із загальної стилістики, виглядають украй невдало.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *