До черкащан навідуються псевдопрацівники «Черкасиобленерго»

До черкащан навідуються псевдопрацівники Черкасиобленерго
До черкащан навідуються псевдопрацівники «Черкасиобленерго»

Зазвичай аферисти видають себе за представників різних установ чи підприємств, щоб втертися до вас у довіру і, приспавши пильність, вчинити шахрайські дії. Останнім часом з’явилася інформація про те, що невідомі особи навідуються до осель споживачів і, представляючись співробітниками ПАТ «Черкасиобленерго», пропонують неіснуючі акційні знижки на електроенергію.

– Наголошую: працівники ПАТ «Черкасиобленерго» жодного відношення до ціноутворення на електроенергію не мають, – говорить директор із питань безпеки ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Федотов. – Відтак співробітники Товариства не мають права і не пропонують споживачам купонів на знижки, акцій на ціни на електроенергію, будь-які товари чи послуги тощо. Це по-перше. По-друге, серед працівників ПАТ «Черкасиобленерго» найчастіше споживачів відвідують контролери – щоб зняти показники лічильника або перевірити його технічний стан. У будь-якому разі перше, що повинен зробити представник Товариства, – це пред’явити посвідчення.

У разі виникнення подібних ситуацій, негайно повідомте за номером гарячої лінії Товариства: (0472) 39-52-47 або 102.

Усю достовірну інформацію про діяльність ПАТ «Черкасиобленерго» можна дізнатися на сайті Товариства або у кол-центрі за телефонами: (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *