До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

«Погляд часу» №13-2019

Згідно з Порядком надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 р. № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», (далі – Порядок), оздоровлення громадян, віднесених до І категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність, яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, проводиться шляхом перерахування грошової компенсації санаторно-курортним закладам за надання послуг із санаторно-курортного лікування на підставі тристоронньої угоди між санаторно-курортним закладом, постраждалою особою та управлінням.

За бажанням, громадяни можуть здійснювати доплату за надання додаткових послуг за рахунок власних коштів.

Умовою отримання послуг із санаторно-курортного лікування є перебування у черзі з зазначеного питання в управлінні за місцем реєстрації. Взяття на облік в управлінні здійснюється на підставі особистої заяви особи, посвідчення, що підтверджує статус особи та медичної довідки за формою 070/о.

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 р. № 22 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2019 році» передбачено, що розмір грошової допомоги для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам для санаторно-курортного лікування постраждалих осіб становить:

• для осіб, віднесених до категорії І – 7300,00 грн;
• для осіб, віднесених до категорії І, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 22200,00 грн;
• для дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка їх заміняє, – 14500,00 грн.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до управління праці та соціального захисту населення виконкому за місцем проживання.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *