Добре забуте старе

Добре забуте старе
Добре забуте старе

«Погляд часу!» №17-2019

Як говорить відома приказка, нове – це добре забуте старе. І якщо ви на хвилинку закриєте очі і спробуєте повернутися у своє дитинство, то згадайте чимало відмінних забав для свого нудьгуючого малюка.

Альбом із фотографіями

Малюків дуже цікавить питання: “А що було, коли мене ще не було?” От і розкажіть дитині про це за допомогою фотографій, зроблених до,, його народження: “Ось я з своїми мамою і татом (як бабусю, хіба в тебе теж бу ли мама і тато?), от разом зі шкільними друзями. Це – я вчуся в інституті. А ось наше з дідусем весілля. А тут на морі твої мама і тато, а ти – у мами в животику, ще зовсім маленький”. Для малюка це буде найцікавіша історія – історія його родини. І якщо ви всією сім’єю будете частіше оголошувати нудьзі війну, влаштовувати для себе й онуків справжнє свято гри, ця історія стане ще цікавішою і яскравішою.

“Гаряче – холодно”

У цю гру із задоволенням грають дітлахи будь- якого віку. Правила прості: ви ховаєте у кімнаті якусь іграшку, а малюк повинен її знайти. Підказуйте йому словами “холодно”, “дуже холодно”, “тепліше”, “тепло”, “гаряче”, “дуже гарячіше” і т. д. Чим ближче він підходить до іграшки, тим “гарячіше”. Коли вона знайдена, поміняйтеся з малюком місцями. Тепер мама шукає, а дитина ховає.

У якій руці?

Візьміть який-небудь невеликий предмет, цукерку чи маленьку іграшку, і сховайте за спину. Запитайте у дитини, у якій руці іграшка. Якщо малюк вгадав, – його черга ховати. Ця гра допоможе закріпити поняття “право-ліво”. Для цього потрібно, щоб малюк не просто показував на руку, а називав її: “у правій руці”, “у лівій руці”.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.