Догляд за броколі

Догляд за броколі
Догляд за броколі

«УЮТ» №21-2019

Поливати броколі радять через день (у спекотне літо – до двох разів на день) у вечірні години. Для нормального росту й розвитку рослин необхідно підтримувати вологим шар ґрунту глибиною 12-15 см.

Броколі любить підживлення, тому навіть на вгноєних і заправлених іншими добривами грядках цю капусту однаково підживлюють. Як тільки розсада вкорениться на постійному місці й почне рости, броколі підживлюють настоєм коров’яку (1 : 10) або курячого посліду (1 : 20). Через два тижні підживлення повторюють.

Коли почнуть формуватися перші суцвіття, проводять і третє підживлення. Для нього можна використовувати органічні добрива з гуматом калію або розчин мінеральних добрив – 40 г суперфосфату, 20 г аміачної селітри й 10 г сульфату калію на 10 л води.

Наступні підживлення проводять після зрізу центральної голівки для стимулювання росту бічних пагонів. Для цього розчиняють в 10 л води 30 г сульфату калію, 20 г суперфосфату, 10 г аміачної селітри.

Крім того, капуста броколі добре озивається на полив настоєм кропиви або окопника і внесення в ґрунт деревного попелу з розрахунку 1 скл. на 1 м².

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *