Догляд за шкірою обличчя

Догляд за шкірою обличчя
Догляд за шкірою обличчя

«Задавака» №27-2019

Помилки юності: краще не допустити, ніж потім виправляти

Не звертати уваги на свій тип шкіри. Не мода, а тільки потреби вашої шкіри повинні диктувати вибір косметики. Скільки проблем можна нажити, якщо при жирній шкірі користуватися ще більш жирним кремом, який не дає порам дихати й очищатися, або якщо при нормальній шкірі почати користуватися підсушуючими засобами.

Не приділяти достатньо уваги очищенню. Відчуття стягнутості часто приймають за ознаку чистоти. А це – велика помилка. Гарний засіб, який підходить вашому типу шкіри, не повинен ні сушити, ні стягувати шкіру. Знайдіть такі продукти, які будуть очищати дбайливо і м’яко.

Недостатньо ретельний демакіяж. Обов’язково очищайте шкіру двічі! Перша фаза – це спеціальні засоби для зняття макіяжу, підійдуть і жирні структури (молочко чи олійка), а другий раз вам потрібно змити залишки цього самого засобу для зняття макіяжу. Краще, якщо це будуть спеціальні знежирені гель, мус або тонік для видалення залишків будь-яких косметичних засобів, у тому числі і продуктів для демакіяжу.

Недостатнє зволоження. Виберіть зволожуючий засіб для вашого типу шкіри й обов’язково використовуйте його щодня після кожного очищення. Шкіра, яка недостатньо зволожена, схильна до подразнень, пошкоджень, а також до передчасного старіння.

Відмова від сонцезахисних засобів. Краще, якщо всі ваші денні засоби будуть із фільтрами SPF (зволожуючий, тональний крем, декоративна косметика). А також засоби із захистом від випромінювання UVA і UVB. І не соромтеся носити капелюхи, бейсболки, накидки, окуляри.

Не звертати уваги на якість косметики. Так роблять багато дівчат, для яких важливий колір помади, а не її якість. Будьте вибагливі і вибирайте засоби, які потрібні не тільки вашому типу шкіри, але і вашому віку.

Не надавати значення харчуванню. Через цю помилку проходять практично всі. Коли ми молоді, ми їмо все, не розбираючи. Але ж усе з часом відбивається не тільки на фігурі, але і на шкірі! Згадайте відому фразу про те, що ми – те, що ми їмо. Ким ви хочете бути: жирною індичкою чи ніжним персиком? Яку шкіру хочете? Овочі, фрукти корисні не тільки для здоров’я, але й для стану шкіри.

Велике зло для шкіри – солодощі і консервовані напої. Тримайте вагу постійною, будь-які коливання – це стрес для шкіри, і як наслідок – зморшки і втрата пружності.

Недостатнє споживання води. Пийте, пийте і ще раз пийте. Тільки не газовані напої. І не залпом усю добову норму. Деякі дієтологи навіть радять пити вночі, якщо ви іноді встаєте під час сну. Не чекайте, поки у вас буде спрага, не чекайте, поки шкіра стане сухою – пийте достатньо протягом дня. Кожен день!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *