Догляд за стопами

Догляд за стопами

Індустрія краси не стоїть на місці. Це стосується і технік педикюру. Майстри пропонують абсолютно нові методики по догляду за стопами: кислотний пілінг, бразильський або лікувальний педикюр. Як підібрати підходящий саме вам?

Кислотний

Спочатку шкіру стоп обробляють засобами з невеликим умістом гліколевої, молочної та будь-якої іншої фруктової кислоти. Потім ороговілі частинки видаляють спеціальною пилочкою.

Плюс такого педикюру у тому, що він виконується без використання ріжучих інструментів: навіть згрубла шкіра стоп не зрізається, а розм’якшується, тому травми виключені.

Протипоказання: тріщини, рани, грибок, водяні мозолі. Також перед початком процедури майстер обов’язково проводить алерготести. До речі, для домашнього кислотного пілінгу є спеціальні шкарпетки, що враховують безпечні дозування активних речовин.

Бразильський

Для такого педикюру грубі ділянки стоп обробляють пилочкою, потім на 20 хв. одягають спеціальні шкарпетки з поживною емульсією з нейтральним рівнем pH, яка містить алое, сечовину, алантоїн і бджолиний віск. Після того як шкіра буде максимально зволожена, її обробляють спеціальною фрезою і роблять масаж. Такий спосіб підходить навіть для чутливої шкіри з тріщинами і ранками.

Лікувальний

По суті, це сухий апаратний педикюр, і робити його може тільки лікар-подолог. Процедура показана всім, кого турбують тріщини, задирки, натоптиші і навіть грибок. Головна перевага – безпека і науковий підхід. Педикюр виконується спеціальними фрезами, щипцями і скобами і тільки за призначенням лікаря.

«УЮТ» №47-2019

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *