Домашні засоби від плям не залишить від них і сліду

Пуховик можна освіжити без прання. Саморобним домашнім засобом можна почистити навіть пуховик білого кольору.

Як очистити пуховик домашніми засобами

Додайте по 1 ст. л. столового оцту, будь-якого гелю для душу і рідкого прального порошку. Залийте приблизно склянкою теплої води. Змішайте, перелийте суміш у пляшечку з пульверизатором.

Розподіліть засіб на пляму, гарненько змочіть її.

Візьміть вологу ганчірочку, протріть пляму. Якщо пляма в’їлася, то розчин можна залишити на 5-10 хв., щоб він добре розчинив бруд.

Коли пляма повністю зникне, змочіть ганчірку в чистій воді і видаліть залишки засобу для миття з пуховика. Потім просушіть пуховик феном. Ось і все! Ідеальна чистота, від плями не залишилося і сліду!

Рятуємо речі, які пофарбувалися при пранні

  • Потрібно замочити річ у воді з нашатирним спиртом (20 мл нашатирю на 10 л води). Таким способом можна замочувати як білий, так і кольоровий одяг (окремо). Якщо тип тканини дозволяє, то вода має бути гарячою. Замочуємо на 1 годину, потім добре перемо. Результат вартий того, незважаючи на «аромат».
  • Ще один спосіб: 1 ст. л. крохмалю, 1 ст. л. лимонної кислоти, 1 ст. л. господарського мила (натерти), 0,5 ст. л. солі. Змішайте все і додайте води до отримання однорідної маси. Наносимо на місця, що полиняли, залишаємо на 10-12 годин. Потім перемо звичним способом.
  • Можна спробувати содою. Змішайте соду з водою до отримання кашки, нанесіть на річ, залишивши соду на 20-30 хв., після цього періть звичайним способом.

«Уют» №11-16.03.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *