Домашній телефон стане дорожчим

телефон стане дорожчим
Домашній телефон стане дорожчим

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв’язку та інформатизації, затвердила двоетапне підвищення на фіксований телефонний зв’язок.

«Комісія прийняла рішення про затвердження граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги та визнання такими, що втратили силу рішення НКРЗІ від 28 листопада 2017 р. № 606», – ідеться у повідомленні регулятора.

Зараз пропозицію по тарифам передано на остаточне затвердження у Міністерство юстиції, і вже після його затвердження і публікації тарифи вступлять у силу.

Зміни передбачають два етапи: із листопада 2018 року на 17 % зросте тариф для населення у місті (3-7 грн), а у селах – на 18,8 % (3-7 грн).

Із початку 2019 року для населення та юридичних осіб в містах підвищення складе 9 % (від 2 до 5 грн), для сільських юридичних осіб – 12 % (3-6 грн), для бюджетних установ – 14,7 % (3-7 грн), для сільського населення тариф підвищиться на 18,7 % (4-9 грн залежно від типу підключення (окрема лінія, спарена, погодинна тарифікація і т. п.).

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *