Допомога ветеранам: кому і скільки?

Допомога ветеранам: кому і скільки?

Щорічно до 5 травня в Україні виплачується разова грошова допомога ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.

У порівнянні з минулим роком її розміри збільшилися.

14 березня Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 170, якою встановив, що у 2018 році виплата щорічної разової допомоги буде проведена у нижченаведених розмірах.

  1. Особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового утримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
  • I група – 3685 грн;
  • II група – 3265 грн;
  • III група – 2845 грн.
  1. Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового утримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового утримання їх батьків, – 1265 грн.
  2. Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 3685 грн.
  3. Членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, що не одружилися вдруге, – 630 грн.
  4. Учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового утримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістичним режимом у тилу ворога – 525 грн.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber