Допомога вашим віям

Як зупинити випадіння вій та збільшити об’єм
Як зупинити випадіння вій

Випадіння вій – явище нормальне, – запевняють лікарі-косметологи. – Адже вія «живе» в середньому 21 день, потім випадає, а на її місці виростає нова.

Інша справа – рідкі вії. У нормі цього бути не повинно. Тому, перш ніж займатися відновленням об’єму, потрібно розібратися з причинами порідіння.

Найчастіше втрата вій відбувається під час запальних захворюваннях очей – блефариту, кон’юнктивіту, демодекозу. Позбутися цих проблем самостійно, домашніми способами не можливо. Чим раніше ви звернетеся до фахівця, тим менше вій втратите.

Якщо медичні проблеми не виявляться, значить, порідіння вій викликане неправильним доглядом. Щоб вії залишалися густими:

  • рідше користуйтеся декоративною косметикою;
  • водостійку туш використовуйте лише при крайній необхідності;
  • ніколи не лягайте спати, не змивши з очей косметику;
  • «розмочуйте» туш, перш, ніж знімете косметику з очей. Найпростіше це зробити за допомогою дитячого крему. Нанесіть його на очі на 2-3 хв., а потім видаліть ватним диском;
  • не користуйтеся однією тушшю довше 3 місяців. Після закінчення цього терміну вона перетворюється на розсадник бактерій;
  • у басейні використовуйте окуляри для очей – знезаражувальні засоби, які додають у воду, негативно впливають і на слизову оболонку очей, і на волосся (включаючи брови і вії).
Рецепти для супервій

Кетамін – засіб № 1 для зміцнення брів і вій. Наносьте його щодня перед сном на брови і вії на 5-15 хв., після чого видаляйте ватним диском

Реп’яхова олія також допомагає зміцнити брови і вії. Наносьте її перед сном на 5-15 хв.

Промивайте очі трав’яним настоєм – 1 ч. л. квіток календули і трави шавлії залити 2 скл. окропу. Настояти 20-30 хв. у термосі, охолодити. Настоєм промивати очі перед сном. Ця процедура зніме втому з очей.

Приймайте біотин (вітамін В) – для стимуляції росту вій необхідно додаткове харчування. Вітамін В – кращий вітамін для волосся (у тому числі і вій).

Розчісуйте вії та брови перед сном – це покращує кровообіг волосяних фолікулів.

«Уют» №19-05.05.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *