Допоможіть організму в холоди

Допоможіть організму в холоди
Допоможіть організму в холоди

У холодну пору року, коли організму не вистачає сонячного світла, простий і дієвий спосіб допомогти собі: включити у раціон якомога більше продуктів-антидепресантів.

Хурма

Хурма – це простий і дієвий спосіб поповнити запас корисних речовин в організмі, а заодно – порадувати себе. Органи і системи організму, для яких корисна хурма, можна перераховувати довго: цей плід благотворно впливає на серце, зір, нервову систему, шкіру, волосся. Він відмінно підвищує настрій і працездатність. А ще золотистий плід допомагає схуднути, також чудово втамовує голод, не будучи при цьому висококалорійним продуктом.

Гарбуз

У гарбузі міститься повний набір різноманітних елементів, необхідних організму. Крім того, рідкісний вітамін Т, який є в гарбузу, сприяє ефективному схудненню: налагоджує обмін речовин і допомагає засвоювати їжу.

Гарбуз можна додавати практично у будь-яку страву – він хороший у пирогу, рататуї чи овочевому рагу. А яскравий гарбузовий суп-пюре порадує твоїх близьких і сподобається навіть маленьким привередам.

Журавлина

Навіть заморожена журавлина, що продається у супермаркетах, є чемпіонкою за вмістом антиоксидантів і вітаміну С.

Журавлина підвищує гемоглобін, сприяє ефективній боротьбі з сезонними вірусами і чудово тонізує організм. Використовуйте цю суперкорисну ягоду для начинки у пиріг, додавайте у рагу з овочів, робіть із неї соуси і варіть компоти.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *