Доступний декор

Доступний декор
Доступний декор

«УЮТ» №17-2019

Щоб квартира виглядала стильно й затишно, не обов’язково витрачати багато грошей. Досить простих підручних матеріалів, трохи фантазії і бажання змін. І звичайно, можна підглянути цікаві ідеї для дому в улюбленій газеті.

Отже, що можна зробити, щоб недорого і зі смаком оформити інтер’єр.

Дизайн вікна можна оживити за допомогою кольорових стрічок замість кілець і затискачів. Виглядає свіжо, легко й оригінально.

Також оновити штори можна за допомогою цікавої окантовки. Можна приклеїти по краю стрічку з помпонами або пришити декоративний кант з орнаментом. Варіантів такого декору безліч, кожен знайде щось на свій смак.

Раз мова зайшла про вікна, можна подумати і над розписом квіткових горщиків. Усе, що вам знадобиться, це кілька однотонних горщиків, трохи фарби й ваша фантазія.

Можна створити унікальний сучасний світильник із звичайної настільної лампи: намалюйте маркером, який пише на різних поверхнях, візерунок на лампі.

А ніжку підлогового торшера можна прикрасити натуральною мотузкою.

Внутрішня поверхня дверцят кухонної шафки може стати відмінним органайзером для різних дрібниць.

Кухня – це та частина будинку, де завжди критично не вистачає місця. Якого б розміру вона не була. Тому там, куди складно вписати громіздкі шафи, відмінно підійдуть кутові відкриті полички.

Також проблему можна вирішити за допомогою додаткової полички для спецій. Таку поличку можна легко спорудити своїми руками.

За допомогою тканини з малюнком і клею з кукурудзяного крохмалю можна оригінально декорувати нудні двері. Такі «шпалери» легко видаляються, тому коли малюнок набридне, його можна легко прибрати або замінити на новий.

Через старий лінолеум на кухні або у ванній навіть симпатичний інтер’єр часто виглядає неохайним і дешевим. Виявляється, лінолеум можна… пофарбувати. На допомогу прийде сучасна акрилова фарба. Забарвлення може бути будь-яким.

Зайняти порожній кут можна тонкою книжковою шафою.

Такі маленькі кути, у які нічого не влазить, особливо часто зустрічаються в коридорах. Цей простір і можна використати під невелику книжкову шафу. Вона досить проста й робиться з недорогих матеріалів.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.