Довгоквітучі рослини для саду

Довгоквітучі рослини

Бажаєте, щоб у вашому саду, на терасі чи балконі завжди цвіли квіти? Розповідаємо, які рослини будуть радувати вас яскравими фарбами з травня по жовтень.

Віола, або братки
Народна назва віоли – братки, її ще називають «онукою» фіалки, що є уособленням скромності та цнотливості. Віола має як багаторічні, так і однорічні сорти. Цю квітку часто вибирають як елемент ландшафтного дизайну. Її можна висаджувати як насінням, так і розсадою.
У догляді віола невибаглива, вимагає регулярного розпушування й поливу. Протягом усього дачного сезону рослина буде радувати вас рясним і частим цвітінням і викликати захоплені погляди ваших гостей.

Віола

Сальвія, або квітка здоров’я
Назва рослини походить від латинської salvus, що в перекладі означає «бути здоровим». Пояснюється така назва цілющими властивостями рослини, ще одна назва якої – шавлія.
Родина сальвії – Бразилія, тому вона любить сонце. Розсаду висаджують у ґрунт у кінці травня – на початку червня, коли встановлюється тепла погода.
Рослина віддає перевагу легкому водопроникному ґрунту. У догляді не потребує особливого клопоту: прополка, полив, розпушування ґрунту. Цвіте сальвія із червня до перших заморозків вогненно-червоними суцвіттями у формі кисті довжиною 14-20 см. Сам кущ може досягати у висоту 60 см.

Сальвія

Вербена, або містична краса
У догляді вербена невибаглива. Вона любить тінь, і єдині її вимоги – це прополка і своєчасний полив. Забарвлення квіток вербени може варіюватися від рожевого до всіх відтінків червоного.
Вербену можна виростити з насіння. Але набагато зручніше взяти готову до висадки в ґрунт розсаду. Висаджувати розсаду можна тільки при стійкій плюсовій температурі. Під час активного росту і в період цвітіння вербену потрібно регулярно поливати. Якщо ви будете своєчасно видаляти засохлі суцвіття, вона буде радувати вас своїм цвітінням майже до заморозків.

Вербена

Чорнобривці, або любителі сонця
Чорнобривці можна виростити з готової розсади вже на початку червня, щоб насолоджуватися цвітінням два місяці, або з насіння, посіявши їх у відкритий ґрунт, але тоді перші квіти ви побачите тільки в серпні. Дану рослину слід активно поливати в період зростання. У літню спеку полив варто відкласти на вечірній час, щоб не обпекти на яскравому сонці листя і квіти.

Чорнобривці

Петунія
Цвіте петунія садова з липня до перших морозів. Висаджувати квітку варто у вечірній час або в похмуру погоду. Петунія досить проста в догляді, головне – не шкодувати для неї добрив: їх обов’язково потрібно додавати при висадці розсади в ґрунт. Якщо ви будете її регулярно підгодовувати, вам гарантовано красиве і тривале цвітіння.

Петунія

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber