«Довго хворіла, а вилікувалася содою і часником»

У мене був хронічний бронхіт, емфізема легенів. По два рази на рік хворіла на пневмонію і думала, що мені від цього не позбутися ніколи. Я довго хворіла, а вилікувалася содою і часником.

«Довго хворіла, а вилікувалася содою і часником»

Але один чудовий і дуже простий спосіб допоміг не тільки мені, а й багатьом, кому я його рекомендувала. Розповіла мені про нього лікарка. І розповідь її запала мені в душу. У лікарні, де вона працювала, лежало двоє чоловіків з абсцесом легенів. Чоловік старшого віку помер, а молодий згасав із кожним днем, незважаючи на всі зусилля лікарів. Після розбору смертельного результату професор тієї лікарні сказав, що він не може ні в чому дорікнути лікарів, лікування проведено правильно, але стан хворого був запущений. Тоді моя знайома лікар попросила дозволу у професора полікувати молоду людину інгаляціями часнику з содою. Й отримала добро, незважаючи на те, що у хворого була температура 40. Яке ж було здивування, коли під кінець другої доби, під час яких робилися інгаляції, у хлопця знизилася температура до 37,2. Молоду людину виходили.

Ось склад інгаляції і як її приготувати: очистити 6 зубків часнику, порізати їх. Налити в маленьку каструлю 1 скл. води і, як тільки вода закипить, кинути туди часник і зменшити вогонь до мінімуму. Парити на слабкому вогні не більше 5 хв. Потім поставити каструлю на стіл, накритися ковдрою, нагнутися ближче до каструльки, щоб пар ніде не виходив, і тільки тоді відкрити кришку і кинути туди 1 ч. л. соди. Інгаляція готова.

Близько до пару не нахиляйтеся, щоб не обпекти обличчя. Потім ближче нахилитесь, як звикне шкіра до температури пару.

Спочатку глибоко вдихати не треба, можна сильно закашлятися. Коли звикнете до пару, починайте дихати поперемінно: 2-3 рази вдих через ніс – повільний видих через рот; 2-3 рази повільно вдихати через рот – видих через ніс. Дихайте, поки зберігається тепло. Потім вдягніть теплу хустку і швидко в ліжко!

Ефект лікування – від дезінфікуючої дії суміші. Таким же чином я вилікувала свого 6-річного племінника, у якого була важка ангіна з температурою 40.

Дихати парами часнику з содою можна 2-3 рази на день. Відходить мокротиння і стан поліпшується, через 2-3 дні нормалізується температура. При запущеній хворобі на лікування потрібно днів 10.

Марина Кривко, Полтавська обл.

«Уют» №47-24.11.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *