Дожартуватися до одруження

Студентка Стенфордської бізнес-школи у США Відія Мадхаван розробила додаток для знайомств під назвою Schmooze, який дозволяє знайти партнера зі схожим почуттям гумору.

Дожартуватися до одруження

На відміну від інших аналогічних додатків, користувачам пропонують обирати не фотографії, а меми (зображення або відеозапис гумористичного характеру).

Ідея виникла у Відії, коли вона працювала аналітиком в Індії і збиралася до аспірантури до Каліфорнії. Мадхаван написала десяти колегам, сподіваючись отримати професійну пораду, але лише один із них відповів.

«Упродовж двох днів ми обмінялися приблизно 200 електронними листами, і всі вони були засновані на жартах», – говорить студентка.

Пізніше вони одружилися. Жінка переконана, що гумор – найкращий спосіб завести нові дружні й романтичні контакти. Вона зазначила, що хоче, щоб у цьому людям допоміг її стартап.

Наразі додаток знаходиться на стадії тестування. Влітку 2020 року Schmooze вперше запропонували протестувати двомстам студентам Стенфорда. Відтоді його завантажили понад 10 тисяч американців. Усі меми відбирає команда розробників – наразі в базі 5 тисяч зображень. Кожен день до каталогу додають близько 200 мемів, а жарти, які втратили актуальність, – наприклад, присвячені виборам у США – видаляють.

Підбір пари відбувається на основі однакового почуття гумору, коли користувачі схвалюють аналогічний контент. Також додаток враховує професію, інтереси й бажання людей. Після виявлення збігів їм пропонують обмінятися повідомленнями у спеціальному чаті. Перш ніж Schmooze стане доступним на всіх цифрових майданчиках, команді потрібно переконатися у безпеці платформи.

«Уют» №24-10.06.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *