Друге життя картонної тари для яєць

Друге життя картонної тари для яєць
Друге життя картонної тари для яєць

«Погляд часу» №11-2019

Лунки для посіву

Підготовка грядок під посів – копітка й відповідальна робота, адже від якості виконаної роботи залежить схожість насіння. А як же господаркам хочеться, щоб їхні грядки були точно як із картинки: красиві, як під лінієчку, щедрі на врожай!

Коли ґрунт під посів готовий, саме час робити лунки для майбутнього насіння. А яка насолода для садівника, якщо можна заощадити трохи часу і зробити з десяток лунок одним махом. Для цього простого трюку і згодяться використана тара з-під яєць. Для того щоб не витрачати багато часу на копання лунок під посів, потрібно картонну тару прикласти виступами до землі й натиснути, щоб у ґрунті залишилися поглиблення. Потім повторити такий трюк, рухаючись по всій довжині грядки. Залишилося лише посадити насіння й чекати перших сходів!

А якщо приклеїти тару для яєць до старої кришки ящика, що висовується, з ручкою на зворотному боці, то підготовка грядок навесні перетвориться на суцільне задоволення.

Контейнер під розсаду

Яєчна тара – просто ідеальна під розсаду! По-перше, такі ємності займають мало місця і їх легко можна розмістити на підвіконні, а по-друге, під час пересадки з такої ємності ймовірність пошкодити корінці рослини й затримати їх зростання ще на кілька тижнів зводиться до мінімуму.

Деякі городники пересаджують рослини в ґрунт відразу в тарі, відокремивши чарунки один від одного. Картон через деякий час почне розкладатися, тим самим удобрюючи ґрунт. А головне – не потрібно ні прополювати, ні

мульчувати, а тільки поливати!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *