Думайте про хороше

Думайте про хороше
Думайте про хороше

«Погляд часу» №8-2019

Часто буває: якщо я думаю про щось погане – це збувається. Чому так відбувається?
Ольга Василевич

Усе погане і все хороше у нашому житті – наслідок нашого способу мислення, який впливає на події. Звертайте увагу на думки, які вас відвідують. Якщо вони несуть благополуччя, затримайте їх. Якщо навпаки – негайно викиньте їх із голови і подумайте про щось хороше, що приносить вам радість.

Якщо хочете жити щасливо, то і думки повинні бути оптимістичними. Лише змінивши спосіб мислення (задавши позитивний сценарій), можна змінити повсякденну реальність. Проаналізуйте події останніх днів, тижнів, місяців, років і, відповідно, образ свого мислення. Ви помітите, що з негативних думок почалися всі біди: прийшла хвороба, зіпсувалися відносини в родині, з оточуючими, на роботі, з’явилася незадоволеність собою і т. д. Зі звільненням від «поганого» минулого ми обновляємося, стаємо здатними використовувати свою творчу розумову силу у сьогоденні. А зарядившись негативними установками, самі прирікаємо себе на невдачу.

Наодинці з собою

Як таргани, погані думки часом лізуть у голову, і подітися від них нікуди. Пропоную прості дії, які допоможуть збити градус негативу і відвести вас від занурення у «темні води».

1. Прокручуєте у голові погані сценарії, не можете відпустити себе у позитив? Знайдіть можливість заспівати якусь веселу пісню, можна дитячу, й обов’язково вголос.

2. Страхи, реальні і надумані, не дають налаштуватися на позитивну хвилю? Штрафуйте себе за погані думки п’ятьма глибокими повільними присіданнями.

3. Якщо розумова «жуйка» заважає зосередитися, веде у непродуктивне русло – помийте руки у терпимо гарячій воді. Знову настройки збиваються на сумну хвилю? Уперед, до водних процедур!

Анастасія Котова, психолог

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *