Думайте про хороше

жіноча радість

Вирішуйте проблеми в міру їх надходження

Ми часто допускаємо негативні думки. Включаємо свій мозок у режим вирішення проблеми, якої ще навіть не існує, завдаючи собі цим стрес і занепокоєння.

Типовий приклад: дівчина, яка починає зустрічатися з хлопцем, і, ледь знаючи його, уже панікує від перспективи втратити його. Усе це так нерозумно, коли ви дивитеся на подібні речі з боку і з об’єктивної точки зору. Більш здоровий і менш божевільний спосіб упоратися з ситуацією – це просто сказати: «Я дам ситуації більше часу, і якщо проблема все-таки раптом з’явиться, то я з нею впораюся».

Просто продовжуйте жити своїм життям замість того, щоб надумувати гірші сценарії, які не відповідають дійсності.

Усвідомлюйте замість того, щоб бурхливо реагувати

Коли ви бурхливо й різко реагуєте на те, що відбувається, у вас немає контролю. Ви раб емоцій та імпульсивних рефлексів.

Припустимо, в один прекрасний день ваш хлопець припиняє писати вам повідомлення. Ваш розум відразу переходить до найгіршого сценарію: «Я йому більше нецікава, він мене кинув». А потім настає безперервний потік негативних думок: «Що зі мною не так? Я недостатньо хороша. Я все зіпсувала. Немає ніякої надії. Я глибоко нещасна». І тут ви отримуєте від нього повідомлення! Ви відчуваєте полегшення, але тепер вам стає ще страшніше, ніж коли-небудь, тому що тепер ви знаєте, що може статися, якщо він зникне. Ця людина вже має повний контроль над вашим розумовим і емоційним благополуччям. Отже, замість того щоб реагувати, видихніть, усвідомте ситуацію і вирішуйте.

Вибір правильної реакції – це найважливіший навик, який ви можете використовувати в будь-якій сфері вашого життя. Ми можемо бути або рабами інстинктів, або зробити паузу й подумати, перш ніж щось говорити й робити.

Радійте за інших людей

Ваша подруга виходить заміж – ви щасливі, але потай думаєте: «Чому це не я?» Ваш друг влаштувався на високооплачувану роботу, і ви роздумуєте: «Як шкода, що це не я отримую такі гроші!»

Ви начебто й раді за них, але всередині вас гризе противний черв’ячок. Зауважте: у нас зараз більше доступу до життя інших людей завдяки соцмережам, але те, що ми бачимо, далеко від реальності. Ми забуваємо про це й заздримо людям за їх, здавалося б, ідеальне життя. Складно бути щиро щасливим за інших, тим більше що більшість людей фальшивлять у своїх емоціях. Просто намагайтеся бути мотивованими, а не засмученими успіхами інших.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.