Ефективна маска для росту і зміцнення волосся

маска для волос

Домашні маски готуються і використовуються з урахуванням деяких правил.
Необхідно суворо дотримуватися зазначених пропорцій, а також температури, яка дозволить повністю розчинитися всіх інгредієнтів.

Пробувати готовий засіб на алергенність. Для цього його невеликий обсяг наносять на шкіру і спостерігають протягом 20 хв. Якщо висипання та почервоніння не буде,  використовуйте сміливо.

Інгредієнти підігрівайте на водяній бані. Подібний підхід дозволяє зберегти у готовому продукті корисні речовини.

Інгредієнти повинні бути ретельно перемішані. Тоді маска набагато простіше наноситься на пасма, а потім видаляється з них.

На корені маску необхідно накладати пальцями. По довжині локонів засіб розподіляють за допомогою гребінця, що має широкі зубці.

Маска ефективна, якщо після її нанесення волосся буде укрите целофановою шапочкою і закутане щільною тканиною чи рушником. Тепло дозволить прискорити хімічні процеси.

Змивати маску для волосся необхідно під проточною водою. При цьому застосовується шампунь.

Збереження результату буде сприяти природна сушка волосся, без використання фена. Засіб після нанесення тримають на голові від 15 хв. до 8 год. (цей час використовується для масок, що наносяться на ніч).

Використання засобу, виготовленого своїми руками, має бути регулярним.

Частота нанесення маски у такому випадку складає 1 або 2 рази протягом тижня.

Рецепт вітамінної маски. У відвар ромашки – 50 мл – додайте ретинол – 25 крапель, токоферол – 15 крапель, вітамін В5 – 2 ампули, вітамін В12 – 2 ампули. Перемішайте.

Корисні речовини насичують волосся по всій довжині, а також впливають на процеси, що відбуваються у цибулинах. Застосовуйте маску 3 рази на місяць. Засіб наносять на чисті пасма, де воно має пробути всю ніч. Вранці волосся обполіскують, застосувавши для цього яблучний оцет у розчині.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *