Ефективний і простий метод для оцінки стану здоров’я чоловіків

У ході нового дослідження вчені з Гарварду встановили зв’язок між певною кількістю віджимань, серцевим здоров’ям і довголіттям у чоловіків.

Віджимання від полу для чоловіків

Результати дослідження, опубліковані напередодні в науковому журналі Journal of the American Medical Association, дозволили назвати точну кількість віджимань, що сприяють продовженню життя і зміцненню здоров’я серця.

Експеримент вчених тривав 10 років за участю співробітників пожежних департаментів у штаті Індіана.

У результаті з’ясувалося, що у тих учасників дослідження, які могли виконати 40 віджимань, було значно більше шансів прожити довше і не страждати від проблем із серцем.

Зокрема, у чоловіків, здатних віджатися не менше 40 разів, ризик виникнення серцево-судинних захворювань був на 96 % нижчим, ніж у тих, хто виконував менше 10 віджимань.

У свою чергу, у тих чоловіків, які виконували від 20 до 30 віджимань, ризик виникнення проблем із серцем був знижений на 75 % у порівнянні з тими учасниками дослідження, які віджималися від 0 до 10 разів.

На думку вчених, дослідження підтверджує, що на сьогодні кількість віджимань є ефективним і простим методом для оцінки стану здоров’я чоловіків.

«Уют» №4-21.01.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *