Економимо електрику

Економимо електрику
Економимо електрику

Експерти заявляють, що ціни на електроенергію можуть вирости ще на 30 %. Але якщо громадяни переглянуть своє споживання, то можуть заощадити на 60 %. Для цього слід провести енергозберігаючі заходи. До того ж заходи з енергозбереження технічно доступні кожному.

Найбільше електроенергії споживає холодильник.

При цьому на його енергоспоживання впливає кілька чинників: температура у приміщенні, близькість до стіни, а головне – клас енергоспоживання. Нові холодильники класу «А» і вище використовують менше електрики, а старі – більше. У середньому холодильник за місяць намотує від 30 до 70 кВт/год.».

Сучасний телевізор, якщо ним користуватися не більше 5 год. на день, за місяць навряд чи намотає більше 20 кВт/год. (25,8 грн).

А ось любителям комп’ютерних ігор доведеться заплатити набагато більше, якщо вони не зменшать час перебування за монітором.

Так за 5 год. проведеного часу за комп’ютером із потужним системним блоком доведеться заплатити близько 116 грн.

Може стати у нагоді

Як правильно утеплити свій дім? Як зменшити споживання газу, тепла, води і менше платити за комунальні послуги? Як успішно, у теплі та комфорті пройти опалювальний сезон? Ці і багато інших питань сьогодні хвилюють кожного українця. Вирішуючи їх, багато потребують порад експертів. Саме тому створена телефонна гаряча лінія з питань енергозбереження.

Зателефонувавши 0-800-210-611, можна абсолютно безкоштовно отримати консультації експертів про те, як правильно утеплити свій будинок, як економити енергоресурси,  які банки і на яких умовах кредитують енергоефективні заходи, як отримати від держави безповоротну фінансову допомогу на утеплення, як правильно вибрати теплоізоляційні матеріали та багато іншого.

Держава надає громадянам не тільки фінансову допомогу при енергомодернізації житла, але і консультативну. Телефонна гаряча лінія стане додатковим джерелом цінної інформації. Спілкуючись з експертом, кожен отримає практичні поради.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *