Економимо на електриці

Фахівці нагадали про необхідність відключати на ніч прилади, які активно споживають енергію. Економимо на електриці і заощаджуємо кошти.

Економимо на електриці

Бойлер. Водонагрівач – незамінний помічник у господарстві, проте він споживає багато електрики. Він не повинен працювати постійно – інакше рахунок за електрику неприємно здивує вас наприкінці місяця.

Комп’ютер. Звичайний настільний комп’ютер бажано замінити на ноутбук. А якщо ви використовуєте ПК, намагайтеся щодня відключати його від мережі, щоб зменшити витрати.

ТБ. Люди часто засинають під звуки телевізора. Але навряд чи його варто залишати працювати вночі. Не забувайте ставити відстрочку вимкнення ТБ. Але навіть вимкнений телевізор продовжує споживати електрику, тому краще від’єднувати його від мережі.

Обігрівач – ненаситний споживач електроенергії. Комунальні платежі через цей прилад зростуть у рази.

Кондиціонер. За даними експертів, близько 6 % спожитої енергії в будинку витрачається на його охолодження. Намагайтеся користуватися девайсом лише при потребі.

Нагадаємо, під час війни багато українців накопичують борги за комуналку. Аналітики закликають вчасно робити платежі, незважаючи на відсутність пені.

  «Уют» №31-28.07.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *