Економимо на прибиранні

Ось деякі засоби для прибирання, які ви можете зробити з речей, які у вас уже є, економлячи місце і гроші.

Склоочисник

Економимо на прибиранні

Для чищення вікон і скла візьміть одну частину білого оцту, одну частину води, пару крапель засобу для миття посуду. Працює дуже добре, якщо його розпорошувати на тканину з мікрофібри.

Очисник для унітаза

Обприскування харчовою содою перед чищенням унітаза за допомогою туалетної щітки – це все, що необхідно для чищення вашого туалету. Після чищення спрей з оцтом дезінфікує його. Ще більш швидкий спосіб – щоденне ополіскування, яке включає у себе додавання невеликої кількості мила в унітаз і миття щіткою для унітаза кожен день. І вам не потрібен спеціальний очищувач для чищення.

Прибирання кухні

Єдиний очисний засіб, який вам може знадобитися на кухні – це засіб для чищення нержавіючої сталі. Кокосова олія в даному випадку творить дива. Крім цього, ви повинні бути забезпечені універсальним мийним і дезінфікуючим засобом.  

Спеціальний очищувач для видалення липких залишків

Усе, що вам потрібно для видалення липких залишків із посуду, скляних банок та іншого, ймовірно, вже є на вашій кухні. Замочіть забруднену ділянку у кокосовій олії, залиште її на деякий час, а потім очистіть харчовою содою. Ефективно, безпечно і недорого.

Ви також можете видалити етикетки з банок, зануривши їх у гарячу воду і порошкоподібний кисневий відбілювач. Більшість етикеток будуть плавати у раковині. 

Очищувач екрану електроніки

Багато екранів можна очистити оцтом і водою (однак воду варто використовувати дистильовану, щоб плями від води не залишали слідів).

«УЮТ» №12-19.03.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *