Експерти склали рейтинг надійних авто: люксові пасуть задніх

Експерти склали рейтинг надійних авто
Експерти склали рейтинг надійних авто: люксові пасуть задніх

«УЮТ» №21-2019

Фахівці американської дослідницької компанії J. D. Power склали незвичайний рейтинг надійності автомобілів у віці до трьох років.

Експерти провели опитування серед 11,5 тис. автомобілістів і підрахували кількість поломок на сотню машин однієї марки. Було зафіксовано понад 170 різних скарг. Для більш точних підсумків експерти розділили ці скарги на кілька категорій і розподілили їх за важливістю. Наприклад, поломки в аудіосистемі не можуть прирівнюватися з проблемами з коробкою передач або з двигуном.

У рейтинг потрапили 25 марок автомобілів. Найкращий результат показав французький Peugeot. Автовласники повідомили про 77 поломок протягом перших трьох років на 100 машин. На другому місці виявилася Skoda з показником у 88 поломок, замкнув трійку лідерів Huyndai – 90 несправностей. Дивно, але такі легендарні автомобілі, як BMW, Land Rover і Mercedes-Benz, опинилися внизу списку.

У першу десятку потрапили Nissan і Suzuki з показником 94 поломки, Opel – 95, Kia – 101, Mini – 103, Ford і Volvo – за 106.

Найгірший результат показав BMW із 181 несправністю. Також в останній десятці опинилися FIAT (173), Audi (167), Jaguar (159), Land Rover (142), Mercedes-Benz (136) і Toyota (134). Автомобілі вищого класу не змогли зрівнятися із звичайними автомобілями.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *