Ентоні Хопкінс: «Правда в тому, що ти не для всіх і не всі для тебе»

«Найцінніше, що у тебе є – це твій час і енергія, оскільки обидві ці субстанції обмежені. Коли ти усвідомлюєш це, ти починаєш розуміти, чому ти такий стривожений, проводячи час із людьми, які крадуть твою енергію…»

Актор Ентоні Хопкінс
Актор Ентоні Хопкінс

Один із найбільш шанованих акторів Голлівуду, один з улюблених акторів британської королеви, неймовірно харизматичний Ентоні Хопкінс. Йому за 80, але він як і раніше закохує в себе. Хопкінсу вже давно не потрібно нічого доводити. Він цього, власне, і не робить, просто ділиться своєю життєвою мудрістю. І його слова завжди відгукуються…

«Коли ти почнеш боротися за радісне, цікаве життя, не всі будуть готові йти за тобою. Це означає, що потрібно відпустити людей, які не готові супроводжувати тебе.

Правда в тому, що ти не для всіх і не всі для тебе.

Відпусти людей, які не готові любити тебе. Це найскладніше і найважливіше, що тобі доведеться зробити у житті. Припини вести важкі розмови з людьми, які не хочуть змінюватися. Перестань водитися з людьми, які не цікавляться твоєю присутністю.

Я знаю, що твій інстинкт – зробити все можливе, щоб отримати визнання оточуючих, але це порив, який краде твій час, енергію, психічне і фізичне здоров’я.

Є люди, яких не повинно бути у твоєму житті. Зроби своє життя безпечним притулком, у яке ти пускаєш тільки «сумісних» людей. Ти не несеш відповідальності за те, щоб переконати людей стати краще. Не твоя робота – існувати для людей і віддавати їм своє життя.

Твій обов’язок перед собою – усвідомити, що ти – господар своєї долі. Ти заслуговуєш справжньої дружби, прихильності і повноцінної любові».

 «Погляд часу» №27-1.07.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *