Фактори, що впливають на чоловіче здоров’я

Важливо пам’ятати, що організм є єдиною злагодженою системою, і при порушеннях роботи одного органу, виникає збій в інших органах та системах, і статева функція не є виключенням.

Фактори, що негативно впливають на чоловіче здоров’я

Серцево-судинні патології: чоловіки мають більшу схильність до розвитку підвищеного рівня холестерину, як наслідок стан судин погіршується. Надалі й погіршується кровопостачання до статевих органів, знижується продукування чоловічого статевого гормону – тестостерону.

Ожиріння, цукровий діабет: дані порушення впливають на гормональний фон, що спричиняє порушення потенції.

Шкідливі звички. Стрес. Чоловікам властиве недбале ставлення до свого здоров’я, особливо це проявляється при виникненні порушень зі сторони статевої функції. Відповідно проблема тривалий час або ігнорується, або застосовуються самостійні методи її вирішення. Як наслідок ускладнення, які можуть виникнути просто передбачувані.

Тому лікарі рекомендують, з метою зменшення ризиків розвитку порушень зі сторони чоловічого здоров’я дотримуватися наступних правил.

Фактори, що позитивно впливають на чоловіче здоров’я
Фактори, що позитивно впливають на чоловіче здоров'я

Фізична активність: заняття спортом покращують кровообіг в органах малого таза (зменшує застій) та стимулюють вироблення тестостерону.

Правильне харчування: на покращення статевої функції впливає вживання горіхів, достатнє вживання білка, зелень та відповідно відмова від фаст-фуду та цукру.

Відмова від шкідливих звичок: вони призводять до тривалого спазму судин в області малого таза, що відповідно негативно впливає на чоловіче здоров’я.

Повноцінний сон (здоровий 7-8-годинний сон): адже саме вночі наш організм не тільки відновлюється, а й відбувається правильне вироблення гормонів.

При виникненні будь-яких порушень урогенітального характеру потрібно звернутися до лікаря, а не займатися самолікуванням, це дасть можливість вчасно діагностувати порушення та запобігти розвитку ускладнень.

Після 40 років кожному чоловіку важливо щорічно відвідувати лікаря уролога чи андролога.  

«УЮТ» №48-26.11.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *