Фарбуємо волосся на немиту голову

Фарбуємо волосся на немиту голову

Більшість жінок дотримується правила про те, що волосся фарбують на немиту голову, але вони не уявляють, у чому суть цієї вимоги. Перукарі радять не мити голову за кілька днів до процедури фарбування. Вони стверджують, що фарба на брудному волоссі дає можливість отримати більш насичений і яскравий колір.

Для того, щоб зафарбувати сивину, як правило, беруть стійкі, але небезпечні барвники, які можуть негативно впливати на волосся і шкіру голови. У зв’язку з цим шкірний жир виступає в ролі захисного бар’єра. Він захищає шкіру голови й волосся від агресивних речовин, що містяться у фарбі (наприклад, аміак, окислювач).

Для того щоб освітлити волосся, фарбувати його потрібно виключно брудним. Таким же способом здійснюють мелірування локонів, оскільки подібне фарбування дуже згубно впливає на структуру волосся і загальний стан.

Фарбування на немите волосся має свій недолік. Через жир та інші забруднення воно може пофарбуватися нерівномірно. Потрібно врахувати цей факт, збираючись пофарбувати немите волосся.

У сучасному світі виготовляють більш дбайливі фарбувальні засоби, ніж раніше. За своєю яскравістю і якістю вони нічим не гірші. Тому не всі фарби можна наносити на немите волосся.

До барвників, перед якими можна не мити голову, відносяться басма і хна. Ефект від такого фарбування буде приголомшливим і цілком довготривалим. У складі цих фарб відсутні шкідливі речовини, які можуть пошкодити волосся чи шкіру голови.

Хна сухе подрібнене листя лавзанії (свіже листя має жовто-зелений відтінок, а стара хна червоного кольору. Останню використовувати не можна). Басма сірувато-зелений порошок, який отримують із листя індігофери.

«УЮТ» №13-26.03.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *