Фарбування волосся вдома: які помилки робить майже кожна жінка

Фарбування волосся вдома
Натуральні і промислові фарби

Експерти з фарбування волосся в салоні стверджують, що при виборі відтінку фарби орієнтуватися тільки на «картинки» на упаковці не варто. Має значення не тільки вихідний колір волосся, але і попередні варіанти фарбування. Якщо жінка раніше активно користувалася хною, басмою або іншими барвниками натурального походження, то при контакті з окислювачами може піти реакція, через яку волосся буде відтіняти зеленим кольором. Щоб цього не сталося, експерти рекомендують не наносити поверх натуральних фарб промислові фарби. Краще дочекатися, коли відросте «своє» волосся з натуральним відтінком.

Підготовка до фарбування

Чи мити голову перед фарбуванням? Стилісти дали відповідь на це питання: «Не мити!». Щоправда, тут також існують свої тонкощі.

Фарбу дійсно потрібно наносити на брудне волосся. І основне значення тут набуває шкірний жир, який виробляється сальними залозами і тим самим захищає шкіру від хімічного впливу барвників. Якщо наносити фарбу на чисте волосся, то підвищується ймовірність пересушити його і шкіру голови. Фахівці перед фарбуванням радять мити голову за 1-2 дні до процедури.

Алергічні проби

Усі ми знаємо, що перед фарбуванням неодмінно потрібно робити алергічну пробу на компоненти фарби. Але зізнайтеся чесно, ви дотримуєтеся цієї рекомендації? Ні? А даремно. Навіть якщо ви постійно користуєтеся засобом одного виробника, не можна бути впевненим, що у черговий раз у вас не буде алергії на фарбу.

Річ у тому, що алергічна реакція може виникнути на фоні будь-яких змін в організмі, викликаних прийманням медикаментів, гормональними порушеннями, якимись захворюваннями чи іншими факторами. Тому не жартуйте зі своїм здоров’ям, обов’язково проводьте тест на алергію мінімум за добу до фарбування волосся.

Кількість фарби

Як правило, одна упаковка фарби містить компоненти, які розраховані на фарбування волосся середньої густоти і середньої довжини. Відповідно, при розрахунку кількості фарби потрібно опиратися саме на цей показник.

Якщо у вас волосся середньої довжини чи коротке, але при цьому досить густе, одного флакона не вистачить, заздалегідь запасайтеся двома упаковками засобу. Також не забувайте про правило використовувати фарбу повністю, не зберігати її залишки «до наступного разу». Після розкриття тюбика запускається окислювальна реакція, тому зберігати такий засіб до наступного використання безглуздо.

Методика нанесення
Поділ волосся при фарбуванні

Насамперед поділяють волосся на 4 частини (прямий проділ від чола до потилиці і перпендикулярний йому). Фарбу наносять спочатку на коріння, потім акуратно протягують її по довжині і в завершенні забарвлюють локони біля обличчя.

Якщо слідувати цій техніці, то колір по всій довжині пасом вийде рівномірним і однорідним.

«УЮТ» №5-28.01.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *