Фен допоможе…

Фен допоможе...
Фен допоможе…

Це потрібна річ у господарстві не лише для того, аби висушити волосся. Виявляється, за його допомогою можна прибрати плями воску. Потрібно лише гріти феном забруднену поверхню й промокати паперовим рушником віск, доки речовина на ньому не збереться повністю.

Якщо під рукою немає праски, її замінить фен. Треба скропити одяг водою та добре просушити феном – складок не буде. Таким способом можна досушити одяг після віджимання в пральній машині.

За допомогою фена можна знімати пластир, коли його важко відклеїти. Просто прогріти проблемне місце кілька хвилин феном і зняти пластир безболісно й без зусиль. У такий же спосіб можна позбавитися цінників на придбаних речах та наліпок. Адже тепле повітря фена пом’якшує клей.

Мокрі черевики можуть видавати неприємний запах, навіть якщо вони сушитимуться самостійно. Тому просто просушіть їх феном – це допомагає швидше висушити взуття, доки не утворився неприємний запах.

Феном можна навіть розігріти другі страви, коли не можна скористатися мікрохвильовою піччю чи газовою плитою. Залишається лише вибрати режим і відстань, щоб їжу потоком повітря не здувало з тарілки.

Цей побутовий пристрій може стати помічником при рукоділлі. Потік теплого повітря фена якісно та швидко висушить аплікації, гербарії та інші вироби, де використовується клей. Фен стане в нагоді, якщо потрібно терміново висушити невеликі пофарбовані речі чи маленькі деталі.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *