Гамак з обруча

Гамак з обруча
Гамак з обруча

Відпочиваючи влітку, добре полежати, а може, і посидіти у гамаку, насолоджуючись холодним напоєм. Науково доведено, що 2 години сну в гамаку відновлюють тіло так, як неможливо відновити його під час нічного сну на ліжку. Також гамак допомагає розслабитися і позбутися стресу.

Пропонуємо спробувати зробити самим незвичайний гамак з металевого обруча. За своєю конструкцією він нагадує гойдалку, яка підходить не тільки для дачі, але й для квартири, наприклад, можна підвісити її у лоджії.

Вам знадобляться такі матеріали: металевий обруч діаметром 90 см, більше підійде сталевий, ніж алюмінієвий, оскільки він міцніший; два відрізи тканини 140 x 140 см, матеріал повинен бути міцним, краще, якщо він буде вологостійким (парусина, брезент, матрацний тик); блискавка довжиною 90 см, якщо немає такої довжини, то можна використовувати дві по 45 см; швейна машинка; рапсова стрічка чи міцна мотузка; карабін.

Гамак з обруча

Два шматки тканини складаємо разом, зверху кладемо обруч. Малюємо коло, відступаючи по 25 см від краю обруча. Чим більше це коло, тим глибший буде гамак, і навпаки. Вирізаємо кола по контуру. У середині однієї з окружностей вшиваємо блискавку.

Складаємо два кола лицьовим боком один до одного. Зшиваємо їх разом на швейній машинці, попередньо відкривши блискавку, щоб потім вивернути окружності лицьовою стороною назовні.

Якщо хочете зробити гамак більш комфортним, можна помістити шар синтепону між шарами тканини. Обруч теж можна обгорнути м’яким прошарком і обшити тією ж тканиною.

Щоб можна було закріпити мотузку чи стрічку на обручі, в окружності з тканини вирізаємо чотири отвори у формі півкола. Краї обробляємо косою бейкою. На схемі нижче показано, де саме вирізати отвори.

Через отвір із блискавкою вставляємо обруч, до нього прив’язуємо чотири відрізки шнура чи рапсової стрічки – по одному на кожен отвір у чохлі. Довжину відрізків регулюємо залежно від бажаної висоти конструкції. Верхні кінці закріплюємо за допомогою карабіна.

«Погляд» № 26-2019

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *