Гардероб в інтер’єрі

Гардероб в інтер'єрі

Стильна і зручна гардеробна – це реально. Підійдіть до її організації відповідально і креативно, щоб виконати мрію багатьох дівчат і жінок.

Більше всього підходить для організації вбиральної зони спальня. Такий варіант дуже зручний, адже ви зможете витрачати менше часу на збори на роботу, так як все потрібне буде в зоні доступу.

Спробуйте організувати гардероб в коридорі або передпокої, якщо приміщення просторе. В такому випадку тут можна буде зберігати не тільки речі, взуття і аксесуари, але і верхній одяг. Вітальня теж може використовуватися в таких цілях, але, по-перше, вона повинна мати значну площу, по-друге, гардеробну потрібно буде повноцінно ізолювати, так як кімната призначена для загального користування.

Якщо у вас є комора, і ви не використовуєте її за призначенням, то спробуйте організувати міні-гардероб саме тут.

Якщо ви вирішили організувати гардеробну зону в якій-небудь кімнаті, то її бажано хоча б частково ізолювати. У цих цілях можна використовувати ширму, гіпсокартонну перегородку, екран, розсувну конструкцію або двері-купе. Також роль огорожі може виконувати поставлена перпендикулярно до стіни шафа.

Бажано оформити вбиральню у єдиному стилі, якщо зона є частиною іншої кімнати, то використовуйте один напрямок, щоб не створювалося враження розрізненості і дисбалансу.

Упорядкуйте простір, щоб уникнути ефекту захаращеності. Для розміщення речей використовуйте відсіки, полиці, штанги і вішалки. Дрібні предмети можна зберігати в ящиках і органайзерах.

Зберігайте речі компактно. Одні можна згортати і складати стопками, інші – скручувати в рулони, треті – вміщувати у вакуумні пакети і прибирати на верхні полиці або в далекі ящики.

Краще зберігати окремо речі, взуття, верхній одяг та аксесуари. Так буде зручніше створювати образи і підбирати комплекти. Але все ж складові гардеробу не повинні перебувати один від одного занадто далеко, щоб простіше було їх комбінувати.

Розглядаючи приклади вдалих гардеробних, можна помітити, що багато з них витримуються в світлих тонах. І це правильно, адже такі відтінки, по-перше, роблять приміщення максимально світлим і забезпечують кращий огляд, по-друге, візуально розширюють простір. Темні кольори зменшать площу, а яскраві будуть тиснути і дратувати.

Невід’ємний атрибут гардероба – дзеркало. Воно повинно бути великим, щоб була можливість оцінювати відображення у повний зріст.

Подбайте і про штучне освітлення. Можна організувати центральне джерело світла у вигляді люстри в центрі зони. Але його буде недостатньо, тому продумайте джерела світла в інших місцях або на інших рівнях. Можна використовувати точкові стельові світильники, підлогові торшери, настінні бра.

Щоб створити в гардеробі затишну і приємну атмосферу, можна доповнити інтер’єр сімейними фото, картинами, кімнатними рослинами.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *