Гель для миття посуду робимо самі

Гель для миття посуду робимо самі
Гель для миття посуду робимо самі

Останнім часом усе більше людей, які небайдужі до свого здоров’я, повертаються до використання старого доброго господарського мила. І навіть винаходять домашні засоби, на його основі, які легкі у приготуванні й ефективні у використанні.

Для приготування миючого засобу знадобляться наступні компоненти: 25 г темного господарського мила (250-грамовий шматок мила розділіть на 5 частин, потім одну з отриманих частин розділіть навпіл), 1 ст. л. гліцерину, 1 ст. л. горілки, 0,5 л гарячої води.

Натираємо шматок мила на тертці.

Заливаємо половиною літра окропу. Залишаємо на пару годин, щоб мило розчинилося природним шляхом.

Злегка підігріваємо мильну воду, добре перемішуємо до однорідної текстури, додаємо гліцерин і спирт. Знову все перемішуємо.

Переливаємо у робочу ємність.

Через кілька годин засіб трохи загусне і буде готовий до використання, порівняно з концентрованими хімікатами милиться він гірше, зате не несе шкоди для здоров’я, так і собівартість засобу вельми прийнятна. Піна при використанні такого засобу для миття посуду виходить рясна, але вона легко змивається з поверхні посуду.

Витрата такої рідини для миття посуду виходить, звичайно, набагато більша, ніж засобу, що рекламується по телевізору. Але виходячи з того, що з одного 200-грамового шматочка мила ви можете отримати 4 л хорошої рідини для миття посуду, ваш засіб виявиться набагато економнішим.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *