Гель-лак: бути чи не бути?

Гель-лак
Гель-лак: бути чи не бути?

Бути чи не бути? Ми вже знаємо відповідь!
Гель-лак – це покриття для нігтів, яке поєднує властивості манікюрних лаків і гелів.

Перше про що хотілося б поговорити це – УФ лампа. Ми часто чуємо, що випромінювання від цього приладу може викликати рак шкіри. Так, звичайно мінімальний ризик є, як і скрізь. Але, давайте розберемося. Американські вчені постійно проводять дослідження по цій темі. Нові Led-лампи сушать лак за секунди. Таким чином, випромінювання просто не встигає пересушувати шкіру рук. Це мінімізує шанс хвороби . Перебування на сонці більше 10 хвилин (час пік) прирівнюється до випромінювань, які ми можемо отримати за рік, роблячи манікюр.

Краще відмовитися від гель-лаку якщо у тебе є родимки на руках. Якщо у вас дуже суха шкіра рук, варто використовувати за 10-20 хвилин до процедури крем з SPF.

Нанесення гель-лаку на постійній основі – не шкодить нігтям. Але, все-таки краще іноді брати невелику «відпустку» для відновлення нігтьової платини (бажано, раз на три місяці). Основна причина поганого стану нігтів – це неправильний догляд. Перше, на що ви повинні звернути увагу – це кутикула. Вона повинна бути завжди зволоженою. Використовуйте засоби з натуральними маслами в складі. Наприклад, мигдальне або жожоба.

Нігтьова пластина також може псуватися при підготовці до нанесення гель-лаку. Поцікавтеся, якою пилкою або бафом користується ваш майстер. Під кожну нігтьову пластину потрібно підбирати інструмент зі своєю абразивністю. Багато майстрів спилюють гель-лак. Але, краще всього знімати спеціальним засобом. Ще одна помилка, яка шкодить нігтьовій платині – це спилювання верхнього шару лаку перед процедурою нанесення.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *