Героїня «Школи» Лола зізналася у романах з акторами серіалу

Ліза Василенко
Героїня «Школи» Лола зізналася у романах з акторами серіалу

Одна з головних героїнь серіалу «Школа» – Лола – стала навіть героїнею книги. «Щоденник Лоли», що вийшов у видавництві «Книголав», став однією з найбільш продаваних книг в Україні. Актриса Ліза Василенко, яка зіграла Лолу, зізналася, що дуже схожа на свою героїню і мріє назвати дочку її ім’ям.
– Знаєте, ім’я Лоли до мене і справді причепилося, – розповіла Ліза Василенко. – Але мені подобається. Хоча, зізнаюся, спочатку мені це ім’я здавалося не зовсім сучасним. Але вже через місяць зйомок я його полюбила. Мені взагалі подобається прагнення Лоли бути завжди у центрі подій. Вона робить те, що хоче, незважаючи на думку оточуючих.

– Це ж не завжди добре!
– Я вважаю, що так правильно. Тому що, якщо ми хочемо зробити когось щасливими – у першу чергу повинні бути щасливі самі. Я знаю, чого хочу, і рухаюся до своєї мрії.

– І що ж це?
– Хочу поїхати до Америки, до Нью-Йорка і вчитися там акторської майстерності. Усі гроші, які я отримала за проект «Школа», відкладала на поїздку. Звичайно, їх ще мало, але пройде зовсім небагато часу, і я таки здійсню задумане!

– Але фахівцем із туризму ви так і не стали?
– Ні. Три роки тому, у Дніпрі, я вступила до університету на спеціальність «туризм». Просто туди не треба було здавати математику, а з точними науками у мене завжди не складалося. Зізнаюся, я поступала через натиск мами, і в університеті бувала тільки на сесіях.

– А решту часу?!
– Ще у школі почала займатися моделінгом, їздила працювати до Японії, Кореї, Китаю. Рік тому сказала мамі, що не варто витрачати гроші на інститут, тому що моя мрія – вчитися за кордоном.

– І стати актрисою?
– Ця мрія з’явилася у мене після проекту «Школа». Я відвідую акторські курси, тренінги, беру участь у багатьох проектах і паралельно займаюся танцями і вокалом. Навіть записала свій перший трек. Можливо, спробую свої сили у «Голосі країни». Я вірю у себе, свій талант.

– Вас уже не бентежить ажіотаж, пов’язаний з усіма акторами, що грають у «Школі»?
– Бувають моменти, коли не хочеться бути у центрі уваги: немає настрою, голову не помив, не так одягнена. Але до багатьох побутових речей я ставлюся досить просто. І жодного разу ще нікому не відмовила, хто хотів би зі мною сфотографуватися. Знаєте, один із моїх кумирів – Монатік. Якось ми були разом на вечірці, присвяченій «Голосу». У Діми брали інтерв’ю, а я просто стояла поруч і кайфувала, що перебуваю в одному місці з ним. Він був доступний і абсолютно не пафосний. Мені теж хотілося б такою стати.

– Лола схожа на вас?
– Усі ми, актори «Школи», схожі на своїх персонажів. Навіть бували ситуації, коли ми проживали те, що трапилося на майданчику, у реальному житті! Кіно – це справжнє диво. Напевно, більшість із нас не грає, а переживає події серіалу на собі. Я впізнаю себе у багатьох вчинках, які робить Лола. Яка б ситуація не відбувалася, вона не відходить у сторону. Якщо не зробить, не спробує чогось, потім про це пошкодує. І я така ж – усе, що мені надає життя, я пробую на своїй «шкурі».

– Які у вас стосунки з батьками?
– Я ніколи не боялася батьків, тому що вони завжди йшли на контакт зі мною. Моя мама психолог і вона все розуміє. Навіть до моїх татуювань ставиться спокійно. Єдине, попросила, щоб я не набивала нічого вульгарного. Я зробила татуювання на лівій руці – напис англійською, яка перекладається «залишайся дивним». Набила її після булінга у власній школі, коли у 10-11 класах мене цькували. Я займалася косплеєм (костюмована гра), завела сторінки у соцмережах – усі тоді боялися це починати, показувати себе зі смішною боку. А мені допомагала вести ці «сторінки» мама, ми разом знімали смішні відео. Я була не така, як мої однокласники, і вони мене ненавиділи: могли штовхнути, робили вигляд, що мене взагалі не існує! Я не входила у жодну з груп у нашій школі.

– Ви не ображалися через це?
– Я впоралася з образою. Пам’ятаю, перед випускним набила собі татуювання і прийшла на урочистий вечір. Одягла кросівки, червоне плаття, бейсболку і «запорола» всім випускний вальс. Я станцювала на сцені свій танець! Мені кричали: «Ти зіпсувала нам випускний!» А я кайфонула і тупо помстилася усім за роки знущань.
Ще одне моє татуювання – парне з моїм колишнім хлопцем. Два роки тому ми розійшлися, півроку я відходила від стосунків. А потім стався проект «Школа» – і я почала нове життя.

– У вас зараз є хлопець?
– Ні, я вирішила, що стосунки заважають кар’єрі. Важко все це поєднувати. Хоча, у першому сезоні «Школи» у мене був роман із Пашею – Олександром Петренком. Але ми розлучилися, залишившись просто друзями. До речі, він теж зараз ні з ким не зустрічається. У нас у «Школі» одна пара – Богдан і Аня (Богдан Осадчук (Тоха), Анна Трінчер (Ната).

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *