Герпес – допомогти можна

 допомога при герпесі
Герпес – допомогти можна

«Погляд часу» №12-2019

Трапляється, ні з того ні з сього на губах раптово починають відчуватися одночасно свербіж і біль, а, глянувши на себе у дзеркало, можна побачити поодинокі чи множинні маленькі некрасиві бульбашки і виразки. Це герпес.

Багато хто вважає, що порятунку від нього немає і треба просто перетерпіти, але що, якщо у вас у найближчих планах намітилася важлива зустріч? Тоді спробуйте скористатися наступними порадами. Наприклад, наносьте протягом дня на уражене місце за допомогою ватної палички ефірну олію м’яти чи чайного дерева. Вони ефективно справляються з розмноженням бактерій і допомагають уже на ранній стадії впоратися з недугою.

Наступний спосіб, можливо, не викличе довіри у більшості читачів, але деяким він усе ж допомагає. Склянку молока поставте на ніч у холодильник. Охолодженим молоком за допомогою ватного диска, змоченого у ньому, обробляйте ранки багато разів протягом дня і, прикладаючи до хворого місця, тримайте кілька хвилин.

Підтвердить у боротьбі з герпесом свою репутацію універсального засобу і перекис водню. Робіть компреси з ним за таким рецептом: 50 мл охолодженої кип’яченої води і 2 ч. л. лікувального засобу.

На початковому етапі здатний надати відчутну допомогу і зупинити недугу лід. Як тільки ви відчули біль на губах, відразу ж прикладіть шматочок льоду і потримайте, скільки витримаєте, а далі повторюйте процедуру протягом дня кілька разів.

Катерина Д., Полтавська обл.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *