Гіркий валідол

Гіркий валідол
Гіркий валідол

Коли вік жінки наближається до сімдесяти років, стан її здоров’я стає нестійким та непередбачуваним, що може спричинити чимало неприємностей. Нещодавно я мала змогу у цьому переконатися.

Повертаючись із міського ринку у спекотну погоду, раптом я відчула, як крутиться голова, темніє в очах і підкошуються ноги. Ступивши кілька непевних кроків, оперлася на стіну, а жінка, що йшла назустріч, допомогла сісти на вільний стілець і запропонувала викликати медичну допомогу. Проте мені трохи стало легше, і я поволі пішла до автобуса. Для надійності вирішила підкріпитися валідолом. Зайшла у найближчу аптеку і попросила таблетку. Молода провізорка здивовано та зверхньо глянула на мене й категорично відповіла, що може продати тільки упаковку таблеток (грошей у мене залишилося тільки на дорогу додому). Таку відмову я почула у ще двох аптеках. В одній я навіть показала, що маю їхню карточку. Проте і це не допомогло.

Мені стало прикро за тих людей, котрі не готові допомогти іншим, не отримавши від цього прибутку (навіть такого мізерного, як вартість пластинки валідолу). Але на цьому мої розчарування від дійсності не закінчилися. Проїхавши дві зупинки в автобусі, де мені довелося стояти, я відчула, що мені знову паморочиться у голові. Тому довелося попросити уступити мені місце у найближчого пасажира – пристойного нестарого чоловіка міцної статури. Незадоволено глянувши у мій бік, пан відвернувся до вікна. На щастя, моє прохання почув молодик, що сидів поруч, і запропонував сісти.

Того дня мені довелося побачити і відчути, як ми, люди, втрачаємо моральні засади, стаємо черствими, егоїстичними та бездушними, а потім нарікаємо на несправедливість, корупцію, шахрайство і беззаконня.

Ганна Іванишин

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *