Голочниця «Рудий Сем»

Голочниця – необхідний аксесуар для кожної швачки. Ми пропонуємо зробити таку не тільки потрібною, але й оригінальною.
Її основа – комп’ютерний диск. Він блищить, переливається, та ще й відображає неординарну посмішку клоуна, піднімаючи настрій, даруючи радість і збираючи всі голки в одному місці.

Інструменти та матеріали: комп’ютерний диск; клаптик хутра жовтого кольору; велюр жовтого кольору розмірами приблизно 13 x 25 см; клаптики фетру чи шкіри білого, чорного, коричневого і червоного кольорів; олівець, нитки, голка, ножиці; синтепон та холлофайбер; клей універсальний.

Відмальовуємо диск на велюрі та вирізаємо кружечок, котрий служитиме носом. Він також може бути на 1-3 см менший у діаметрі.

Вушка (4 дет.) вирізаємо висотою, дещо меншою від диска, і завширшки у його половину.

Голочниця

Із жовтого хутра з високим ворсом вирізаємо деталь, що імітує волосся. Для цього по верху підмальовуємо третину периметра диска, з боків залишаючи місце для вушок («бакенбарди»). Посередині цієї деталі, ближче до верхнього півкруга, підшиваємо петельку для підвішування готового виробу. У нас вона виготовлена з нитки петельним швом. Може бути також тонка стрічка, шнурок у тому ж кольорі, що й хутро. Приклеюємо у верхній частині диска.

Голочниця

Круг із велюру призбируємо по всьому діаметру за допомогою міцної нитки і стягуємо у мішечок. Набиваємо синтепоном (холлофайбером) і зшиваємо краї заготовки. Вирізаємо дрібні деталі оченят і носика, приклеюємо до диска між його центром і волоссям.

Голочниця

Із червоного фетру вирізаємо ротик і приклеюємо у нижній частині диска.

Голочниця

Деталі вушок зшиваємо попарно, вивертаємо. Отвір зашиваємо потайним швом, загинаючи одну деталь над іншою.

Голочниця

Формуючи вушка, закладаємо по дві складки на кожному і фіксуємо їх потайним швом. Приклеюємо їх симетрично центру і носик у відповідних частинах диска. Залишаємо до повного висихання клею.

Голочниця

Увага! Для диска у жодному разі не можна використовувати клей із «гарячого пістолета», оскільки це призводить до його руйнації!

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber