Головне – доза (Думка про «Престиж»)

обробка картоплі престижем
Головне – доза (Думка про «Престиж»)

Як стверджують виробники і вчені, цей засіб запобігає поширенню колорадського жука, дротяника, личинок хрущів, трипсів. Фунгіцидна діюча речовина препарату ефективна проти чорної парші та мокрих гнилей. Фахівці переконують, що престиж практично нетоксичний для людини: головне – підібрати правильну дозу. Однак обробляти ним перед садінням можна тільки картоплю, яку збирають у серпні. Тоді отрута до збирання урожаю нейтралізується.

Для повного виведення хімічних речовин потрібно близько 60 днів, тому ранні сорти обробляти препаратом небажано. Престиж також має антистресовий ефект, що сприяє підвищенню стійкості картоплі до впливу навколишнього середовища і, як наслідок, збільшенню схожості, поліпшенню пагоноутворення і наростання вегетативної маси, посиленню фотосинтетичних процесів, поліпшенню якості продукції.

Відразу після садіння оброблених бульб ґрунтова волога частково вивільняє діючу речовину, яка проникає у землю, формуючи захисний ареал навколо бульби. Рослина, що росте, поглинає активну речовину як із материнської бульби, так і з ґрунту за допомогою коренів. Завдяки яскраво вираженим системним властивостям засіб рівномірно розподіляється по вегетуючих органах рослини, забезпечуючи їх надійний захист від шкідників під час вегетації.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *