Головні помилки жінки з парфумами

Головні помилки жінки з парфумами

Прославлений французький парфумер Франсис Куркджан розповів про ті помилки, які роблять усі жінки при використанні парфумів. Наприклад, парфуми не потрібно втирати у зап’ястя.

Зокрема, пані не беруть до уваги ні погодні умови на вулиці, ні одяг, який носять. А це також впливає на інтенсивність ароматів. Експерт підкреслює, що якщо представниці прекрасної статі не мають звички користуватися одним і тим же парфумом кожен день, то буде розумним купувати невеликі флакони, оскільки у середньостатистичних парфумів термін використання після відкриття флакона становить усього три місяці.

Якщо ви звикли додавати деяку кількість парфуму на зап’ястя, то дайте йому висохнути і не втирайте у шкіру, інакше зіпсуєте аромат. Не слід тримати парфуми чи туалетну воду в ванній, оскільки вони дуже чутливі перед зовнішніми змінами, включаючи підйом і падіння температури.

Не вірте словам про те, що найкращий запах виникає тільки при зіткненні парфумів із натуральними тканинами, синтетика є не менш придатною.

Нарешті, французький парфумер настійно рекомендує додавати кілька крапель на волосся, оскільки на сухій шкірі парфум дуже швидко висихає. Крім того, піт, що виділяється тілом, руйнує бажані запахи.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

1 коментар до “Головні помилки жінки з парфумами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *