Головні причини розвитку карієсу

карієс
Погане харчування. Якщо у вашому меню смаженого м’яса і здобної випічки більше, ніж свіжих фруктів і овочів, то незабаром ви ризикуєте зіткнутися з карієсом і не тільки.
Хронічні захворювання органів травлення теж можуть вплинути на стан зубів. Також стоматологи відзначають, що карієс розвивається через соматичні недуги.
Коли організм перебуває в стані стресу. Карієс може утворитися після того, як людина голодувала або сиділа на жорсткій дієті, або перенесла операцію.
Спадковий фактор теж має місце бути, але в даному випадку лікарі радять бути більш уважним до свого здоров’я і берегти зуби змолоду, особливо якщо і в мами, і тата були проблеми з зубами.
Недостатня або неправильна чистка зубів призводить до утворення зубних бляшок, від чого й розвивається карієс.
Відсутність полоскання ротової порожнини після прийомів їжі – це те, чому на зубах скупчуються вуглеводні залишки, що провокують руйнування зубної емалі.
Порушення зубного ряду може стати причиною карієсу і пародонтозу, тому кривизну зубів або ж неправильний прикус необхідно лікувати відразу, а не тоді, коли з’явиться час, гроші і т. д.
Щоб уникнути появи проблем із зубами і злощасного карієсу, який їх руйнує, необхідно раз на півроку відвідувати стоматолога, доглядати за ротовою порожниною – чистити зуби вранці і ввечері, користуватися зубною ниткою, полоскати рот після їжі, намагатися вживати більше свіжих продуктів.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber