Головний продукт для чоловічої потенції

горіхи від потенції

Дослідники з університету Ровіра і Вірхілій в Іспанії з’ясували, який продукт допоможе чоловікам підвищити шанси на батьківство.

Вчені опитали 119 чоловіків у віці від 18 до 35 років і розділили їх на дві групи. Чоловіки з першої групи на додаток до свого звичного раціону щодня з’їдали по 60 г мигдалю, фундука та волоських горіхів, а добровольці з другої групи харчувалися як зазвичай.

Через два тижні з’ясувалося, що у чоловіків, які сиділи на “горіховій дієті”, значно зросла кількість сперматозоїдів, покращилася їх життєздатність, рухливість і морфологія.

Крім того, у чоловіків з першої групи зменшилися показники фрагментації ДНК сперматозоїдів, тобто пошкоджень сперми, що нерідко призводить до чоловічого безпліддя.

Вчені відзначають, що в даному дослідженні брали участь тільки молоді і фертильні чоловіки. Чи допоможуть горіхи зачати дитину чоловікам, у яких спостерігаються проблеми з відтворенням потомства, поки невідомо.

Однак автори дослідження підкреслюють, що правильно підібрані продукти харчування дійсно здатні покращувати якість сперми здорових чоловіків. Якщо ви бажаєте стати батьком, у вашому раціоні повинні з’явитися Омега-3 жирні кислоти, вітаміни С і Е, селен, цинк і фолієва кислота. Всі ці мікроелементи містяться в горіхах.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *