Господині на замітку

Господині на замітку
Господині на замітку

«УЮТ» №18-2019

Навіщо цифри на милі?
На шматку господарського мила штампом видавлені цифри 65, 70 або 72 %. Це три категорії, які свідчать про кількість вмісту жирних кислот. Навіщо нам знати, який відсоток жирності в мила? Адже це не масло й не продукт харчування!
Але відсоток жиру впливає на мийні та пінливі властивості мила. Що вища цифра, то краще воно може впоратися з поставленим завданням – відмити або відіпрати бруд, і піна у такого мила густіша. Відповідно, найвищі показники – у мила 72 %.

Як відмити побілку після ремонту з підлоги…
і попередити появу мутних розводів?
У ємності змішати теплу воду та олію (на 1 л рідини 50 мл продукту). Отриманим розчином протерти підлогу. Потім у тих самих пропорціях змішати чисту прохолодну воду й оцет. Промити поверхню цим засобом, після чого вимити підлогу чистою водою.

Ластик: незвичне застосування
Він уміє не лише стирати написи, зроблені олівцем. Наприклад, ластик добре очищує гладкі поверхні (пластик, кахель, лінолеум, паркет) від незначних забруднень. Видаляє жирні плями зі стін біля плити. М’яким ластиком можна почистити замшеве взуття. А в’язальницям зі шматочків ластику можна зробити обмежники для спиць, тоді петлі не зісковзуватимуть.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *