Гречана дієта при панкреатитові

Гречана дієта при панкреатитові

Гречка з кефіром не тільки допоможе в боротьбі з панкреатитом, але і виключить повторні напади, а також стане улюбленою стравою – корисним і смачним!

Звичайний кефір при панкреатиті здатний стати профілактикою і допомогти в боротьбі із панкреатитом. Якщо ж вживати його разом з гречкою, то лікувальний ефект зросте в кілька разів за умови правильного приготування цих продуктів, з урахуванням їх властивостей і можливостей. 

Курс лікування складається з щоденного вживання гречки на кефірі двічі на день протягом 10 діб. Для приготування ліків 1 скл. гречаної крупи потрібно залити 0,5 л кефіру, попередньо промивши гречку. Залишити продукт настоятися на ніч, без варіння.

Лікування панкреатиту вимагає вживання такої каші на сніданок і вечерю, розділивши порцію у рецепті на 2 рівні частини. Після 10-денного курсу слід зробити перерву такою ж тривалістю, після чого повторити курс.

Уже за кілька днів люди відчувають полегшення. Панкреатит проявляється не так гостро, а самі загострення проходять досить швидко.   

«УЮТ» №9-27.02.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *