Грошове дерево – талісман удачі і багатства

Грошове дерево
Грошове дерево – талісман удачі і багатства

У багатьох країнах, у тому числі й у нас, популярне грошове дерево (товстянка). Вважається, що воно приносить у дім удачу і гроші. По фен-шуй його необхідно розміщувати на південному сході житла – у зоні матеріального благополуччя.

Вирощування грошового дерева зазвичай ніяких проблем не створює. Це досить невибаглива рослина, яку часто називають також деревом щастя та кохання. Розмножується воно живцями, які здатні досить швидко прижитися у будь-який час. Під час росту потрібна регулярна пересадка. Поміщати рослину найкраще на підвіконні (балконі, лоджії) на південному сході житла і періодично перевертати. Знавці фен-шуй стверджують, що благополуччя буде зростати разом із грошовим деревом, оскільки кожен листочок привертає якийсь обсяг доходу. Адже багатство збирають саме соковиті, м’ясисті, округлі листочки цієї рослини, які чимось нагадують монетки. Чим більше листків і чим вони здоровіші, тим вищий добробут власника грошового дерева. Після того, як товстянка знайшла постійне місце, її необхідно активувати. Із цією метою можна пов’язати гілочки червоними стрічками чи закопати у горщик монети. Чим вищий номінал, тим більше грошей товстянка приверне. Але монет не повинно бути занадто багато – достатньо двох або трьох. Якщо не хочеться заважати рослині, то монетки можна покласти під горщик.

Фахівці фен-шуй вважають, що крім залучення грошей толстянка виконує й інші функції: поширює по житлу позитивну енергію, гармонізує простір і знищує в повітрі до 70 % мікробів.

Іноді товстянка цвіте – утворюються суцвіття білого кольору, схоже на невеликі волоті. Щоб рослина влітку зацвіла, їй потрібно влаштувати оптимальні умови для зимівлі – мінімальний полив і температуру близько 10 °С. Імовірність того, що квіти з’являться, якщо влітку грошове дерево тримати на свіжому повітрі – на балконі чи навіть на вулиці. Під час росту товстянку потрібно пересаджувати щорічно. Доросла рослина не потребує настільки частої пересадки: досить прибрати з горщика верхній шар ґрунту і додати свіжу порцію, що складається з ґрунту, призначеного для кактусів, і піску. Навесні і влітку цю рослину потрібно поливати один раз на три доби, восени полив слід скоротити. Взимку товстянка воду у ґрунті не любить, але любить, щоб її обприскували. Прикорм

використовується той самий, що і для кактусів. Для того, щоб грошове дерево повністю активізувалося, його потрібно виростити з відростка (не купити).

Це деревце зарядить, підвищить здатність наповнити будинок благополуччям. Важливо також, щоб власник товстянки вірив, що благополуччя можливе, що деревце допомагає його досягти.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *